Spolja lepo izgleda.Unutra nisam bila,neznam. Spolja lepo izgleda.Unutra nisam bila,neznam.
★★★★★
Ljubaznost,prijatan prijem kao i ambijent uz bogat meni i veoma prijatno i usluzno osoblje.Sve pohvale! Ljubaznost,prijatan prijem kao i ambijent uz bogat meni i veoma prijatno i usluzno osoblje.Sve pohvale!