Ambijent bi mogao sa se uredi, kao i da se poradi na higijeni, ostalo je za sad ok. Ambijent bi mogao sa se uredi, kao i da se poradi na higijeni, ostalo je za sad ok.
★★★★★
Sendviči su jako lepi, ali osoblje i ambijent je ocajno... Sendviči su jako lepi, ali osoblje i ambijent je ocajno...