Katastrofalna usluga.. Porucili smo palacinku uz pljeskavice, i oni u guzvi .ne mogu da prave palacinke. Veliko razocarenje. Katastrofalna usluga.. Porucili smo palacinku uz pljeskavice, i oni u guzvi .ne mogu da prave palacinke. Veliko razocarenje.
Prezadovoljna. Najbolji rostilj u kraju, mozda cak i u Beogradu. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Prezadovoljna. Najbolji rostilj u kraju, mozda cak i u Beogradu. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5